Blog

22 sierpnia 2015

Kolejna dawka wiedzy podczas spotkania z Jadwigą Kander i Jackiem Rozenkiem w Opolu.

hLYuJFMrU2TO7V3gpQT5W9gWpykBk4HmgylqqUHpdOEW ostatni weekend sierpnia uczestniczyliśmy więc jako zespół w kolejnym spotkaniu poświęconym wewnętrznej sile, jako podstawie do działania w każdej dziedzinie życia, nie tylko osobistego ale też zawodowego.

Mnóstwo inspiracji, motywacji i praktycznej wiedzy. Tymi obszarami podzielili się z nami Jagoda Kander i Jacek Rozenek.

Na naszych szkoleniach kładziemy nacisk na przekazanie wiedzy, nowych umiejętności, inspirujemy do zmian postaw i zachowań, dbając przy tym o bezpieczną atmosferę i pozytywne nastawienie. Dlatego podczas naszych szkoleń musi być też nieco zabawy i sprawdzania się w nietypowych sytuacjach. Nasi Uczestnicy niezmiennie nas zaskakują;-)

 

Aktualności
About admin

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook