Blog

23 lipca 2017

Warsztaty „Pewna Siebie i Spełniona” – za nami

Poprzednie edycje miały charakter szkolenia on-line. Za namową uczestniczek tym razem zorganizowane zostały na żywo. Przy takiej formie zostaniemy, nie rezygnując oczywiście z wersji internetowej z uwagi na możliwość

Pewna Siebie i Spełniona

uczestniczenia w nich również osób spoza granic Polski.  O terminach kolejnych spotkań poinformuję Was już niebawem;-)

Podczas warsztatów rozmawiałyśmy o tym co jest ważne dla nas na co dzień, co czasem blokuje nas przed stawianiem sobie wyzwań, dlaczego tak często słuchamy wewnętrznego głosu, który próbuje torpedować nasze marzenia, a w końcu przede wszystkim o tym jak to zmienić. Jakie nawyki wprowadzić w życie, aby wspierały i pomagały nam w realizacji naszych marzeń.

Zmiana nawyków i wprowadzanie ich w życie to proces, a nie wydarzenie. Zanim staną się naszą „nową naturą” musi upłynąć trochę czasu. Czasu potrzebnego do tego, aby dzięki wytrwałości, konsekwencji, silnej motywacji powstało nowe połączenie neuronowe w naszym mózgu, dzięki któremu nasza nowa kompetencja stanie się naturalną umiejętnością.

Dlatego właśnie aby podsycić Wasz apetyt na to, aby skutecznie wprowadzić w życie nowe pożądane zmiany, by osiągać nowe, lepsze rezultaty, takie spotkania i warsztaty będą odbywać się systematycznie, zarówno on-line jak i na żywo.
Najbliższe terminy podam już niebawem.

Uczestniczkom ostatniego spotkania ogromnie dziękuję za zaufanie, uwagę i pełne zaangażowanie. Móc towarzyszyć Wam w rozwoju to ogromna przyjemność i zaszczyt. Dziękuję za słowa uznania, choć ja również czerpię ogromną wartość od Was, mądrych i chcących od życie więcej – KOBIET.
Będę szczęśliwa móc ponownie spotkać się z Wami na kolejnych warsztatach, na które już serdecznie zapraszam.

Bez kategorii
About Kamila Karczewska

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook