Blog

11 sierpnia 2018

Skończ z wymówkami – zadbaj o swoją przyszłość

Kiedyś zapytano Marka Zuckerberga, twórcę Facebooka, ile godzin tygodniowo spędza w pracy?
Jego odpowiedź, dla mnie była dość inspirująca:
MZ: „To zależy, co nazywasz „pracą”. Przez większość czasu zastanawiam się nad tym, jak połączyć świat i jak służyć naszej społeczności, ale często zdarza się, że robię to poza biurem czy czymś, co nazywa się „prawdziwą pracą”. Wiele czasu spędzam na czytaniu i rozmyślaniu o rzeczach. Jeśli policzysz czas, który spędzam w biurze, prawdopodobnie będzie to nie więcej jak 50-60 godzin w tygodniu. Ale jeśli policzysz cały czas, kiedy jestem skupiony na naszej misji – to w zasadzie wypełnia całe moje życie”.

Być może teraz odpaliły Ci się takie myśli jak:”no tak, łatwo powiedzieć, ja nie mam takiego konta jak on” Tyle, że kiedy tworzył F był studentem „bez takiego konta”,💲💲 odważył się💪, zaryzykował, być może towarzyszył mu także strach i niepewność, ale chęć stworzenia czegoś INNEGO, była silniejsza…

Tu nie chodzi o to, by dążyć do wzbogacania się w sensie finansowym. Chodzi o to, by znaleźć w życiu to, co chcesz, lubisz i kochasz robić🧡🧡. Coś co stanowić będzie także Twoją pasję, a pieniądze będą tylko naturalną konsekwencją Twoich działań. Więc chodzi o to, by Twoje życie prywatne i zawodowe dotyczyło właśnie tego, co można nazwać pasjo-pracą! 👌

Jeśli chodzisz do pracy, której szczerze nie lubisz😡😡😡 i żyjesz w przeświadczeniu, że tak musi być, bo przecież masz kredyt do spłacenia i dom na utrzymaniu, to musisz sobie uświadomić, że jest to tylko i wyłącznie Twoja decyzja, poparta wygodną wymówką❗❗

Dobrze zarabiać możesz także dzięki pracy, którą uwielbiasz!? Aby tak było musisz otwarcie i z pewną pokorą przyjrzeć się sobie. Zastanowić co tak naprawdę Cię ogranicza, skąd biorą się przekonania, które często głosisz, czy są na pewno Twoje, czy może zasłyszane📣?
Zajrzyj w głąb siebie, zobaczysz tam kogoś, kogo stać na dużo więcej ❤️
Potem wystarczy stworzyć plan działania🎯 który pomoże Ci wprowadzić wszelkie zmiany i bardzo konsekwentnie się go trzymać. Pamiętając nieustannie po co go stworzyłeś? Z jakiego powodu?

Będziesz robił to, co musisz do momentu, aż będziesz mógł robić to, co chcesz i co sprawia Ci autentyczną przyjemność!

No chyba, że zdecydujesz mieć nadal WYMÓWKI!
W sumie tak też można;-)

Sama przez wiele lat się usprawiedliwiałam, że praca na etacie, że pewność, że spokój, że inni… Mnóstwo rzeczy mi nie pasowało, ale usprawiedliwiałam wszystko, subtelnie się przy tym okłamując, że przecież nie jest tak źle.
Przyszedł jednak czas, kiedy w życiu zawodowym zmieniłam chyba wszystko co można było zmienić: miejsce pracy, sposób pracy i branżę. Te zmiany były najlepszą szkołą życia, jaką mogłam sobie wymarzyć i doprowadziły mnie do miejsca, którego teraz nie zamieniłabym na żadne inne🍀🍀🍀
Jestem szczęśliwa i spełniona❤️, robiąc to, co kocham i realizując swoje wartości: wolność niezależność, rodzina, relacje, zdrowie, odwaga, pomaganie innym.

Znam mnóstwo osób, które także podjęły swoje wyzwania.
Dzięki pracy nad sobą, teraz są szczęśliwe i wolne.
A Ty żyjesz dziś z pasją, tak jak chcesz? Czy tak jak musisz, z przekonaniami, które sobie wciąż wmawiasz?

Zapraszam na warsztaty z EFEKTYWNOŚCI OSOBISTEJ💪💪💪 już 📌28 sierpnia 📌.
Tam poznasz osoby, które już dokonały ogromnych zmian, lub właśnie są w ich trakcie. Spotykamy się po to, by dzielić się wiedzą, doświadczeniem i wzajemnym wsparciem. Ja natomiast Was nie tylko inspiruję, ale przekazuję konkretne narzędzia, które pomagają i przyspieszają realizację celu. Wiesz, że to ważne z kim przebywasz i od kogo czerpiesz motywację, inspirację i wiedzę? Tu poznasz tylko takie Osoby. Ambitne, pełne energii otwarte na to by osiągać więcej.
Wszystkie szczegóły warsztatów znajdziesz tutaj:➡️http://k2coaching.pl/programy-rozwojowe/⬅️
Serdecznie Cię zapraszam😃

Bez kategorii
About Kamila Karczewska

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook