O mnie

Certyfikowany Trener Biznesu, Certyfikowany Coach LCC, właściciel i Trener wiodący K2 Coaching Szkolenia i Doradztwo

Kamila Karczewska

Jak mogę Ci pomóc?

Poza szkoleniami z kompetencji miękkich, które prowadzę na rzecz dużych organizacji i mniejszych firm, wiele czasu poświęcam na pracę z osobami indywidualnymi, poprzez coachingi i szkolenia grupowe.
Wiele osób z którymi pracuję odnosi sukcesy w pracy, ma poukładane życie rodzinne, a mimo to nie czują się ani spełnieni, ani szczęśliwi. Pewni są jednego: potrzebują zmian.
Czasem uciekamy od problemów, realizujemy się zawodowo pędzimy przed siebie licząc na to, że to co nas boli, rozwiążę się samo. Ale tak się nie dzieje, bo to co tak bardzo pragniemy od siebie odsunąć, coraz bardziej staje się widoczne.

Jest też coraz więcej kobiet żyjących w wysokim statusie społecznym i finansowym, często zapewnionym przez rodzinę (najczęściej męża) i wiele z nich nie chce już tak żyć. Nie chcą być ciągle uzależnione od pensji, a często dobrego humoru męża. Jednak decyzje o swojej niezależności odkładają. Najpierw dlatego, że dzieci są małe a potem dlatego, że wg nich jest już za późno na własne życie i własne marzenia.


Jestem mamą , żoną, przedsiębiorcą, właścicielką firmy, trenerem rozwoju osobistego i coachem
.

Pomogłam setkom ludzi w realizacji ich małych, czasem przyziemnych marzeń, a czasem w spełnianiu tych ogromnych i wydawałoby się niemożliwych.
Nie mam cudownej mocy, mam jednak pewność, że przy odpowiednim wsparciu, motywacji i pokazaniu Ci tego, czego sam/a często w sobie nie dostrzegasz, osiągniesz cele i zrealizujesz marzenia, które teraz wydają Ci się nie osiągalne.
Skąd to wiem?
Moje dzieciństwo dalekie było od klasycznie szczęśliwego, a jako już dorosła kobieta zmagałam się ponad 8 lat z niemożliwością posiadania upragnionego dziecka. Dziś mam wspaniałego synka, który jest dla mnie największą nagrodą za wszystkie trudy i smutki, które towarzyszyły mi przez te lata.
Samotność, wyobcowanie, poczucie krzywdy to w tamtym czasie moi towarzysze dnia codziennego. Wierzę jednak że w życiu wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i czegoś ma nas nauczyć. Wyciągnęłam ogromną lekcję, zaczęłam inaczej podejmować decyzje, stałam się silniejsza i odważniejsza.
To od nas zależy jak te negatywne doświadczenia zapracują dla nas.
Czy zgodzisz się na to, aby odjęły Ci chęć i siłę do walki o lepszą przyszłość, czy pozwolisz aby uwolniły z Ciebie ogromny potencjał i chęć do osiągania więcej?
Czas rozstać się  z tym co było i cieszyć się na myśl co będzie.

Moją zawodową misją jest pokazywanie kobietom, jak przy odrobinie wsparcia mogą zmienić swoje życie, jeśli najpierw zmienią sposób myślenia, schematy działania, ograniczające przekonania. Często widzę w nich siebie sprzed lat: pełną wątpliwości, zagubioną, bez wiary w to że może być lepiej.

To tylko i aż praca nad sobą.
Na ile się w nią zaangażujesz zależy tylko od Ciebie. Jestem po to, aby Ci w tym pomóc.
Ja dzisiaj i ja sprzed lat, to dwie zupełnie inne osoby.

Co mówią o mnie inni?

Agnieszka Witkowska Bojdys

„Podczas półrocznej pracy z Kamilą zupełnie przedefiniowałam swoje ograniczające mnie myślenie na swój temat. Kamila sprawiła, że mam w sobie więcej odwagi i pewności siebie, w znakomity sposób obalała wszystkie moje wątpliwości pokazując, że ich źródłem był tylko mój sposób myślenia i określone reakcje, a to można w efektywny sposób dla siebie zmienić. Jest profesjonalna, autentyczna i spójna w tym co robi. Dzięki niej odnalazłam wewnętrzny spokój, mam odwagę marzyć i działać aktywniej, czego dowodem jest moja nowa firma. Przy Kamili czuje się, że jej zależy na rezultatach prywatnych zawodowych osób, z którymi pracuje. Dzięki niej zrobiłam ogromny krok na przód i jestem w zupełnie innym miejscu. Dziękuję Ci Kamila.”

Joanna Laskowska – Gulla

„Kamila jesteś wyjątkowym człowiekiem. Nie wiem jak to zrobiłaś, ale wiem że Twoje słowa i podejście do życia mają moc uzdrowicielską. Nie wiem komu powinnam podziękować, że stanęłaś na mojej drodze. Dziękuję za Twoje słowa i za to, że pomogłaś mi odkryć siebie na nowo”

Małgorzata Matkowska

„Kamila, chciałam Ci powiedzieć że jesteś katalizatorem dobrych zmian i dobrym duchem. Po spotkaniu z Tobą zawsze rosną mi skrzydła a następny dzień lepiej mi się układa. Pozdrawiam, dziękuję i serdeczności życzę”.

Dlatego wiem, że warto zawalczyć o siebie i o jakość swojego życia

Chętnie Ci w tym pomogę;)

Twój Mentor i Coach
Kamila Karczewska

P1140241

Facebook