Coaching

Indywidualne sesje coachingowe

Najczęściej przychodzą do mnie osoby, które zdecydowane są aby:

zmienić swoją ścieżkę zawodową, gdyż dotychczasowa praca przestała ich satysfakcjonować,

chcą zwiększyć swoją dyscyplinę, motywację i skuteczność w działaniu,

wytyczyć życiowe cele, na podstawie swoich własnych wartości, priorytetów i marzeń,

zwiększyć swoją asertywność i pewność siebie,

zwiększyć swoje kompetencje managerskie i przywódcze, aby skutecznie zarządzać swoi zespołem,

lepiej zarządzać relacjami z ludźmi, poprzez skuteczną komunikację.

Czego jeszcze mogę spodziewać się po coachingu:

wzrostu energii życiowej i chęci do działania

wzrostu poczucia sprawczości we własnym życiu,

wzrostu skuteczności i efektywności działania,

większej świadomość siebie, swoich potrzeb i wartości,

umiejętności precyzyjnego wyznaczanie celów,

umiejętności budowania realistycznego planu działania,

umiejętności patrzenia na swoje życie z różnych perspektyw
Chcesz zwiększyć swoje kompetencje biznesowe, poprzez pracę indywidualną, zamów sesję coachingową podczas której popracujemy wspólnie nad ważnym dla Ciebie obszarem.

Ile trwa 1 sesja coachingowa?
Sesja coachingowa trwa 60-90 minut, w zależności od tempa pracy i złożoności tematu, który poruszamy

Gdzie odbywają się sesje?
Sesje odbywają się we Wrocławiu, Warszawie, lub poprzez skype.

Ile kosztuje sesja coachingowa:

 • 1 sesja (60-90 minut) – 450 zł. lub 400 zł. dla osób, które skorzystały z min. jednego szkolenia otwartego.
 • pakiet 6 sesji – 2.400 zł.

Oto, co mówią osoby, które ze mną pracowały:

Joanna Laskowska Gulla „Kamila jesteś wyjątkowym człowiekiem, nie wiem jak to zrobiłaś, ale wiem, że Twoje słowa i podejście do życia mają moc uzdrowicielską. Nie wiem komu powinnam podziękować, że stanęłaś na mojej drodze. Dziękuję za Twoje słowa i za to, że pomogłaś mi odkryć siebie na nowo”.

Agnieszka Witkowska-Bojdys „Nasza wspólna droga i Twoje wsparcie zaczęły się pół roku temu. Czasem jedno Twoje zdanie, jedno stwierdzenie było najlepszym podsumowaniem, tego w jaki sposób funkcjonowałam i jak podejmowałam decyzje. Kręciłam się w kółko, sfrustrowana i niezadowolona, pełna obaw i stresu. Współpraca z Tobą przeniosła moje życie zawodowe i to jak postrzegam samą siebie na inny poziom. Jestem pewniejsza siebie. Z Tobą nie można polemizować, kiedy trzeba jesteś cudownie nieugięta. Dzięki temu dziś jestem szczęśliwsza, odporniejsza na wyzwania. Wiem też dokąd zmierzam, wyzwoliłam się z trudnej sytuacji i relacji. I z czego jestem najbardziej dumna: otworzyłam swoją firmę. Po prostu Ci dziękuję Kamila”.

Przez lata funkcjonowałam jak większość kobiet. Zaprogramowanych i Zorganizowanych.  Kilka przykrych doświadczeń życiowych zrewidowało moje podejście i sposób postrzegania tego co mnie otacza i spotyka.
Z wieloma sprawami nie potrafiłam sobie poradzić, brnąc głębiej i popadając w jeszcze większą wewnętrzną frustrację. Kilka lat pracy nad sobą zajęło mi odnalezienie odpowiedzi na ciągle pojawiające się w mojej głowie pytania.
Monotonia dnia codziennego, mówiła mi że nie tak chcę żyć.

Teraz jestem szczęśliwa, spokojna, potrafię widzieć frajdę, przyjemność w najprostszych rzeczach.
Podjęłam działania, realizuje swoje pomysły, które wymagają wewnętrznej odwagi i przełamania pewnych barier. Jeszcze kilka lat temu nie byłabym w stanie tego zrobić. Schematy myślenia, które  są udziałem wielu z nas, mocno blokowały i ograniczały mnie przed podejmowaniem nowych wyzwań.
Dziś nie jestem już tą osobą. Zmieniłam wszystko to, co mi nie sprzyjało w realizowaniu siebie.
Rozwój osobisty pomógł mi w sferze zawodowej i prywatnej. Dzięki wiedzy jak pracować nad sobą ośmieliłam się sięgać po rzeczy, które kiedyś wydawały mi się nieosiągalne. Zainwestowałam w siebie szkoląc się bezpośrednio u światowej sławy trenerów jak Antony Robbins, Brian Tracy czy Blair Singer.
Teraz mam ogromną przyjemność i satysfakcję przekazywać moją wiedzę i doświadczenie takim osobom jak Ty.
Jeśli zależy Ci na czymś więcej, niż to co masz w tej chwili, jeśli chciałabyś przyjrzeć się swojej sytuacji po to, aby zmienić to co Cię nie satysfakcjonuje, na życie pełniejsze pasji, zadowolenia, uśmiechu.
Pomogę odnaleźć Ci Twoje „po co”, czyli sedno Twojej motywacji, dzięki której osiągasz lub nie osiągasz swoich celów.

Mogę obiecać Ci skuteczność, pod warunkiem, że Ty:
– jesteś gotowa pracować nad sobą,
– z zaangażowaniem będziesz wykonywać ćwiczenia, które czasem poruszą Twoje emocje, a bez których żadna zmiana nie jest możliwa,
– siebie i swój rozwój traktujesz w sposób poważny i odpowiedzialny,
– zależy Ci na zmianach i chcesz osiągać inne, lepsze rezultaty.

Artykuły mojego autorstwa i opinie innych o współpracy ze mną znajdziesz tutaj

Jesteś gotowa? A może masz jeszcze wątpliwości?

Zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde Twoje pytanie:

bty

biuro@k2coaching.pl
tel. 667-67-33-22

Podejmuj decyzje w zgodzie ze sobą. Może już czas zadbać o siebie, nie tylko o innych;)

Forma współpracy to spotkania osobiste lub poprzez Skype.

Również Ciebie zapraszam serdecznie;)

Kamila
Twój Mentor i Coach

Coaching dla Managerów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

„Wygrywa ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”

– Napoleon Hill

Już we wrześniu odbędzie się kolejna edycja szkolenia „Coaching dla Managerów” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Jesteś liderem, kierownikiem, osobą zarządzającą zespołem ludzi lub chciałbyś pełnić taką rolę?
Wiesz, że od jakości przywództwa zależy efektywność współpracy całego zespołu i kondycja firmy?
Jeśli chciałbyś aby Twój zespół działał skuteczniej, z większym zaangażowaniem i wiarą we własne możliwości, dzięki Twojej postawie i nowym umiejętnościom, serdecznie zapraszamy na praktyczny warsztat.
Dla Waszej wygody zajęcia odbywają się popołudniami, w nowoczesnych salach szkoleniowych Uniwersytetu Ekonomicznego.

Gdzie odbywa się szkolenie?imgres
Na Uniwersytecie Ekonomicznym, w nowym budynku przy ul. Kamiennej. Szczegóły zostaną podane po zapisaniu się na kurs.

Termin i czas szkolenia, 4 dni w godzinach wieczornych:
11, 13, 18 i 20 września 2018 r. w godzinach: 16.45-20.00 – razem 16 h warsztatów.

Cena szklenia:
590,00 zł.- zawiera obszerne materiały dydaktyczne i imienny certyfikat ukończenia.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ

Serdecznie Cię zapraszam,

Kamila Karczewska

Jak wybrać coacha dla siebie?

Sposób wyboru coacha to bardzo ważna kwestia i wbrew pozorom nie taka oczywista.

Bycie Coachem nie wymaga na chwilę obecną, żadnej licencji ani żadnego konkretnego certyfikatu czy dyplomu. Jest wiele osób, które wykorzystując aktualną popularność coachingu, chętnie mianują się coachem, choć tak naprawdę nie mają w tym zakresie ani wiedzy, ani doświadczenia, ani umiejętności.

Z tego też powodu zachęcam do wyboru coacha z polecenia, lub takiego, który ma spore, co najmniej kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu sesji coachingowych, może pochwalić się referencjami, a także ukończonymi specjalistycznymi szkoleniami w tym zakresie. Jak każda osoba zajmująca się edukacją innych, powinna też sama nieustannie się szkolić, aby przekazywana wiedza i jej forma była cały czas uaktualniana i na najwyższym możliwym poziomie.

Opinie dotyczące coachów, znajdziesz m.in na stronie: dobrycoach.pl a opinie na temat mojej osoby jako coacha, znajdziesz tu:Kamila Karczewska – opinie o coachu

Wspólny język

Jeśli ktoś jest zainteresowany biznes coachingiem, powinien szukać takiej osoby, która poza doświadczeniem w prowadzeniu samego coachingu, posiada także doświadczenie biznesowe. Wówczas partnerskie relacje które są podstawą relacji coach-klient będą miały silniejsze podstawy, będzie panowało większe zrozumienie i szybsze wzajemne reakcje. Coach który zna realia biznesowe, nawet jeśli nie dotyczą tej samej branży, z dużo większą łatwością zacznie zbierać informacje, zadając celniejsze pytania, dzięki czemu sam proces coachingu jest szybszy i efektywniejszy.

Coaching to relacja i partnerstwo

To, co jest niemniej ważne, poza sferą merytoryczną, to jest to „coś” dzięki czemu jako klient poczujemy się swobodnie i bezpiecznie od pierwszych chwil spotkania. To niezwykle istotne. To trochę tak, kiedy po raz pierwszy spotykamy nowo poznaną osobę. Z jedną rozmawia nam się wspaniale, następuje ożywiona i ciekawa wymiana informacji, rozmowa z kimś takim po prostu sprawia nam prawdziwą przyjemność i chętnie pozostajemy w relacjach, utrzymując ze sobą kontakt. Natomiast z inną osobą rozmowa zupełnie się nie klei, nie czujemy chemii i właściwie z wymuszonym nieco uśmiechem najchętniej ulotnilibyśmy się z towarzystwa po angielsku.

Dlatego zaufaj swojemu instynktowi i pierwszemu wrażeniu. Jeśli podczas pierwszego, niezobowiązującego spotkania poczujesz się swobodnie, otworzysz się, zaczniesz mówić o rzeczach, o których zazwyczaj nie rozmawiasz i będziesz się z tym dobrze czuł. Jeśli dodatkowo coach odpowie na wszystkie twoje wątpliwości i odpowie jasno i precyzyjnie na pytania dotyczące przebiegu procesu coachingowego, to może oznaczać że dobrze trafiłeś a sam coaching okaże się skuteczny.

Sesje coachingowe przeprowadzamy w oparciu o zasady i etykę International Coach Federation.

Zapraszamy na
30 minutową sesję GRATIS !!
Podczas spotkania sam/a zdecydujesz czy ta forma wsparcia jest dla Ciebie.

Dla kogo jest coaching?

Dla kogoś, kto ma świadomość i chęć zaistnienia zmian w swoim życiu, w sferze zawodowej jak i prywatnej. Dla kogoś kto czuje, że może więcej, ale istnienie pewnych barier jak ograniczające przekonania, zbyt mała wiara we własne siły, czy brak wsparcia ze strony otoczenia, powodują że energia do podjęcia zmian szybko się kończy, a brak konsekwencji w dążeniu do wybranego celu powoduje niechęć do podejmowania kolejnej próby.

Dla kogoś kto ma świadomość, że pożądane zmiany życiowe to proces i konieczność pracy nad sobą. Coaching to nie recepta na zaistniały problem, ale skuteczne narzędzie rozbudzające uśpione dotychczas możliwości i potencjał rozwiązania problemu lub osiągnięcie zamierzonego celu.

Moją ofertę kieruję do:

 • Właścicieli małych i średnich firm,
 • Korporacji,
 • Członków top managementu,
 • Kierowników średniego i wyższego szczebla,
 • Pracowników firm i przedsiębiorstw,
 • Przedstawicieli wolnych zawodów,
 • Studentów i absolwentów szkół wyższych,
 • Rodziców i młodych mam,
 • Wszystkich, którzy chcą zmiany w swoim życiu osobistym i zawodowym.

Life Coaching (życiowy)

 • Adresowany do osób prywatnych
 • Pomaga osiągnąć równowagę między życiem osobistym i zawodowym,
 • Buduje wiarę w siebie i swoje możliwości,
 • Zwiększa skuteczność działań,
 • Rozwija umiejętności planowania i organizowania czasu

Business Coaching (biznesowy)

 • Adresowany do właścicieli firm: małych i średnich przedsiębiorstw
 • Zmian w sprawach zawodowych (nowy zakres obowiązków, awans na wyższe stanowisko, zmiana struktury organizacyjnej firmy)
 • Zdefiniowania krótko i długoterminowych celów firmy
 • Opracowania planów biznesowych
 • Poprawy komunikacji wewnątrz firmy
 • Rozwoju umiejętności rozwiązywania trudnych sytuacji z klientem lub współpracownikiem
 • Wzmocnienia efektu szkoleń.

Career Coaching (kariery)

 • Adresowany do osób, które planują swoją karierę zawodową
 • Wspiera planowanie rozwoju zawodowego
 • Zwiększa satysfakcję z pracy
 • Pomaga w zmianie pracy lub zawodu.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i rozmowy podczas, której wspólnie ustalimy jaki byłby dla Ciebie najlepszy plan działania.

Kamila Karczewska

Kodeks Etyczny Coacha

Cechy coacha:

 • Coach jest osobą stabilną i dojrzałą emocjonalnie, potrafi zarządzać własnymi emocjami i rozpoznawać stany emocjonalne klienta.
 • Posiada podstawową wiedzę z zakresu psychologii, trafnie rozpoznaje zachowania neurotyczne. Nie ulecza, nie prowadzi doradztwa, terapii itd.
 • Jest spójny wewnętrznie, żyje tak jak mówi.
 • Buduje czyste, zdrowe, zapraszające relacje. Rozpoznaje manipulację, potrafi się przed nią obronić oraz nigdy nie wykorzystuje jej w pracy z klientem.
 • Zna i rozumie znaczenie coachingu oraz stosowanych narzędzi. Ma wysoką świadomość na temat ciążącej na nim odpowiedzialności.
 • pracuje w poszanowaniu wartości, wierzeń oraz przekonań klienta.
 • Zna zasady granicy przestrzeni psychologicznej klienta i nigdy jej nie przekracza.
 • jest apolityczny,
 • jest bezstronny,
 • Coach pracuje w zachowaniu pełnej poufności, nie wymienia nazwisk klientów ani innych szczegółów pozwalających na identyfikację klienta, nie ujawnia informacji zdobytych podczas sesji coachingowej.
 • Ma odwagę w głoszeniu sprzeciwu w przypadku: przekraczania granic, zachowań nieetycznych czy działań nieekologicznych.
 • Wierzy w możliwości klienta.
 • Nie podejmuje działań za klienta, nie doradza, nie sugeruje, nie przejmuje odpowiedzialności za decyzje klienta.
 • Potrafi zachować dystans w pracy.
 • Dba o stały rozwój własny.

Wartości coacha

 • Szacunek – coach szanuje wybory i decyzje klienta, nie ocenia, nie porównuje, nie przekonuje do własnych poglądów. Dobro klienta ma pierwszeństwo przed osiągnięciem celu.
 • Przyjaźń – coach jest przyjazny dla klienta, dba o dobrą atmosferę, a w razie konfliktu potrafi sprawnie oczyścić atmosferę. Wspiera klienta w trakcie całego procesu coachingowego.
 • Pokora – coach wie, że nie jest: najmądrzejszy, nieomylny, lepszy od klienta oraz, że popełnia błędy.
 • Mądrość – coach w pracy korzysta ze swojej wiedzy, doświadczenia, intuicji. Dzieli się nimi w pełni. Potrafi przyznać się do błędu oraz wycofać, kiedy wie, że nie sprosta zadaniu. Ma odwagę przerwać proces coachingowy, gdy dostrzeże potrzebę konsultacji terapeutycznej, medycznej lub innego specjalisty.

Facebook