Dla Kobiet

Pracuję z kobietami, które uświadamiają sobie, jak ważna staje się w życiu harmonia i dystans do siebie i wszystkiego co nas otacza. Dystans który pozwala zachować poczucie własnej wartości i uważność na siebie i innych. Nie skupiamy się jednak tylko na sferze umysłu i wewnętrznej harmonii, choć tu wszystko się zaczyna. Większość kobiet, z którymi się spotykam, to kobiety przedsiębiorcze, dla których życie zawodowe i samorealizacja, jest równie ważne jak życie prywatne.  Oba te światy oddziaływują na siebie i wzajemnie przenikają. Zachowanie równowagi w obu tych obszarach to główny cel który można osiągnąć.
Pomagam kobietom w spojrzeniu z innej perspektywy na sytuacje, która obecnie ich nie satysfakcjonuje. Sytuacje zawodową lub osobistą, w której nie czują się komfortowo. Jestem Certyfikowanym Life&biznes Coachem i Certyfikowanym Trenerem Biznesu. Jestem kobietą, z dużym bagażem doświadczeń życiowych i zakrętów zarówno biznesowych i osobistych. Był moment w moim życiu, kiedy przedefiniowałam swoje priorytety, zwalczyłam blokujące przekonania i pousuwałam ze swojego życia wymówki. To jest duża praca nad sobą, która w nagrodę daje niesamowite efekty.

                                                             STAWIAM NA KONKRETNE ROZWIĄZANIA

bty

Jestem ostrożnym sceptykiem i pragmatykiem, filtruję wszystko o czym usłyszę lub przeczytam, muszę natychmiast sprawdzić czy działa w praktyce i nie jest tylko kolejnym głośnym, nie wiele wnoszącym w życie narzędziem. Są momenty kiedy działam szybko, decyzję podejmuje tu i teraz. Są też chwile, kiedy przystaję, daję sobie czas, do wszystkiego muszę dojrzeć i nabrać przekonania, że to jest właściwe i najlepsze w tym momencie.

                                                                           PODWAŻAM I SPRAWDZAM
Neguję i pozwalam sobie doświadczyć, dopiero wtedy wyciągam wnioski i definiuję tego wartość.
Jeśli stanęłaś w miejscu, lub bardzo zwolniłaś tempo, lub znalazłaś się w miejscu, w którym kompletnie nie widzisz siebie. Skontaktuj się ze mną. Wspólnie ustalimy czy jestem w stanie Ci pomóc i czy Ty dostrzeżesz w naszej współpracy wartość dla siebie.
Jestem certyfikowanym Coachem LCC i działam w oparciu o Kodeks Etyczny ICC International Coach Federation.
images

                                                                        A JAK JEST , TAK NAPRAWDĘ?
Czy nie jest czasem tak, że bardziej żyjesz życiem innych osób, obserwujesz życie znajomych na fb, lub śledzisz perypetie ulubionych postaci w serialach, a Ty sama sobie umykasz.  Zadaj czasem sobie samej pytanie: co u mnie? Co dla mnie jest ważne, co robię dla siebie, w kwestiach zachcianek i przyjemności w sferze prywatnej, ale też w kwestiach kompetencji zawodowych, jeśli one też są teraz dla Ciebie teraz istotne.
Gdy ja zadawałam sobie te pytania, odpowiedź nie była już taka oczywista i jednoznaczna.  Wniosek, który się ciągle powtarzał, bo te pytania zadawałam sobie wielokrotnie, był ciągle taki sam: muszę coś zrobić, tzn. zmienić.

                                                            NIE ZE WSZYSTKIM BĘDZIE CI PO DRODZE
Nosimy w sobie wiele blokad, ograniczających nas przekonań, które na dobre rozgościły się w naszych umysłach i skutecznie ścigają wodze, gdy tylko próbujemy się rozpędzić z nowymi pomysłami i działaniami. Zaraz włącza się blokada: ale właściwie po co mi to? Czy nie jest dobrze tak jak jest?
Nowy pomysł z reguły wymaga poświęcenia mu czasu, aktywności, uwagi, czasem pieniędzy. Wymówki jadą pełną parą, a my czasem każdej potulnie przytakujemy. Sąsiad, szwagier, teściowa, koleżanka z pracy, wszyscy oni mogą z niedowierzaniem spojrzeć na Ciebie, a Ty możesz odważnie i pewnie powiedzieć:  „Tak, ja zdecydowałam, że…”;-)  Tylko tyle i aż tyle. Przekonasz
się że można i jest to łatwiejsze, niż teraz sądzisz.

                                                                     PAMIĘTAJ O TYM, CO WAŻNE DLA CIEBIE
Moim celem jest abyś zaczęła znów żyć pełnią życia. Kiedy trzeba pracuj ciężko (ale nie przesadzaj;) planuj odpoczynek i relaks wśród tych, z którymi czujesz się najlepiej, a czasem również sama ze sobą. Nagradzaj się za sukcesy, planuj swój rozwój i zgodnie z nim inwestuj w nowe kompetencje i umiejętności. Nie poprzestawaj na uczeniu się i rozwijaniu. Stawiane sobie wyzwania i ich realizacja, motywują najbardziej. 

                                            Nie wiem co jest dla Ciebie dobre. Tego nikt nie wie, poza TOBĄ, więc:

                                                                                     MASZ DWA WYJŚCIA

1. Nie robić z tym nic, niczego nie zmieniać, w końcu do tej pory jakoś było…
                                                                                                        
2. Pozwolić sobie na zmianę, na wyjście ze swojej strefy komfortu, która tylko z pozoru jest bezpieczna.
– Doznać nowych wrażeń, otworzyć się na zupełnie inne możliwości. Zobaczyć siebie i sytuacje w innym świetle, dużo jaśniejszym
i pełniejszym.
– Zdobyć większą pewność siebie, poczucie sprawczości i panowania nad tym, co Ciebie dotyczy.
– Na bardziej świadome zarządzanie swoimi emocjami z szacunkiem dla siebie i innych.

  Czy jest to proste – NIE,
Czy osiągnę zamierzony efekt – JEŚLI TAK ZDECYDUJESZ – TAK

  To Twoja droga – Ty decydujesz.
Podejmuj decyzje zawsze w zgodzie ze sobą.

Wiem, że jesteś gotowa;)

Zapraszam

Facebook