Blog

Jak Mama 3 dzieci postawiła na zmianę i swój rozwój.

by in Bez kategorii 19 czerwca 2020

Twoja praca wydaje być bardzo ciekawą i satysfakcjonującą, co spowodowało, że zainteresowałaś się innym sposobem na zarabianie
i pracę?
Kiedyś pracowałam po 8-10 godzin dziennie. W okresie jesienno – zimowym (czyli przez połowę roku!) wychodziłam do pracy, kiedy było ciemno i wracałam już po zachodzie słońca. Miałam poczucie, że siedząc przez większą i jaśniejszą część dnia w czterech ścianach biura coś mi umyka, a życie ucieka przez palce. Konieczność sztywnych godzin pracy i brak elastyczności ze strony przełożonych była dla mnie, jako matki uciążliwa (lekarze, wywiadówki, awarie w szkole i przedszkolu, któż z nas tego nie zna). Dlatego, kiedy zakończyła się współpraca z firmą, z którą byłam związana przez 11 lat postanowiłam pójść krok dalej. Moją kolejną współpracę ułożyłam świadomie tak, abym mogła w dużej mierze mieć wpływ na godziny mojej pracy. Jednak moim celem i marzeniem jest osiągnięcie takiej niezależności, abym mogła pracować na moich warunkach i w oparciu o własne proporcje łączyć sprawy zawodowe z wychowywaniem dzieci i własnym rozwojem osobistym.

 

Softmarketing

Czym różni się dla Ciebie nasz projekt działający w oparciu o softmarketing od tradycyjnej pracy,? Co doceniasz i co najbardziej Ci tu się podoba?

Na pewno możliwość rozwoju osobistego, ponieważ ten obszar życia jest jedną z moich najważniejszych wartości. W tej pracy mogę przekraczać swoje bariery, lęki, otwierać się na ludzi i budować z nimi relacje.

Nieoceniona jest też możliwość pracy zdalnie, w domu, wg własnego planu. Taka niezależność, jak już wspomniałam powyżej jest dla mnie bardzo ważna z dwóch powodów – po pierwsze mam więcej czasu dla siebie, mogę realizować moje osobiste cele, po drugie mogę spędzać więcej czasu z dziećmi.

Czy softmarketing wg Ciebie jest dla każdego? I jak myślisz co determinuje o sukcesie w tej branży?

Myślę, że nie ma tutaj żadnych ograniczeń i w soft marketingu może odnaleźć się każdy, jeśli tylko podejmie świadomą decyzję. Co determinuje o sukcesie? Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale przyglądam się ludziom, którzy taki sukces odnieśli i mój wniosek jest jeden – determinacja, odwaga, otwarty umysł, systematyczność i wiara w siebie.

 

Softmarketing

Co byś powiedziała osobom, które się wahają, czy jest to praca dla nich? Na co, stojąc przed wyborem firmy, powinny zwrócić szczególną uwagę?

Bardzo ważni w danej firmie są ludzie. U nas mam niesamowite wsparcie od samego początku. Nie tylko narzędziowe, ale również personalne. Zarówno ze strony mojej up line – Kamili Karczewskiej, która jest niezwykle opiekuńcza, pomocna i motywująca, jak i ze strony członków Rady Liderów, co jest chyba ewenementem w tej branży. Zawsze możemy się spotkać on line, zawsze możemy zadzwonić, porozmawiać. Organizowane są również szkolenia, konferencje, webinary. Wiedzy i wsparcia jest całe mnóstwo i to również miało wpływ na to, że jestem dzisiaj w tym miejscu.
O decyzji zaważyła też jakość produktów – to było dla mnie niezwykle istotne. Wiedza i przekonanie co do najwyższej jakości!.
Wszystkim, którzy myślą o zmianach w swoim życiu, powiedziałabym to, co powiedziałam sobie, kiedy zastanawiałam się, czy podjąć się tego wyzwania: nie warto bić się z myślami
i tracić czas, trzeba tego po prostu spróbować! Niczego nie tracimy, a możemy tylko zyskać.

Dziękuję Iwona za rozmowę, wiem że zrealizujesz tu w naszym projekcie i w swoim życiu mnóstwo sukcesów. A ja z przyjemnością będę Ci w tym towarzyszyć;)

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej lub dołączyć do naszego zespołu, odezwij się do Iwony, bo to fantastyczna osoba, która opowie Ci więcej i znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *